Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

Black Stone labs Formula19

Black Stone labs Formula19
Yeni
Black Stone labs Formula19
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: Black Stone labs Formula19
  • SKU: 11.2025
899,00TL
  • Karıştırılmış karbonhidrat tozu
  • Elektrolit profili eklendi
  • Kurtarmayı geliştirir
  • Antrenman öncesi veya sonrası hızlı glikojen

Formula 19, nihai antrenman sonrası takviyeyi geliştirmek ve mükemmelleştirmek için harcanan 19 yılın doğrudan sonucudur. Bu 5 temel bileşen karışımı, vücudunuzun daha hızlı iyileşmesi, ağrıyı azaltması ve ağırlıkları bıraktıktan sonra kas pompalarınızı saatlerce sürdürmesi için ihtiyaç duyduğu temel besinleri sağlar.

Formula 19, piyasadaki diğer herhangi bir kurtarma takviyesine benzemez. Glikojen depolarını hızla yenilemek, protein sentezini aktive etmek ve kas yıkımını durdurmak için bileşenlerin sinerjik bir karışımını kullanır. Formula 19, sadece bir başka antrenman sonrası eki değil, antrenman sonrası takviyesidir.

R3 Karbonhidrat Karışımı (50g) , hızla sindirilen üç karbonhidratın bilimsel bir karışımını içerir, ancak istenmeyen insülin artışı yoktur. R3 karbonhidrat formülü hızla emilir, yani antrenman sırasında "ağır bir his" olmaz, bu da onu antrenman öncesi ve sonrası nihai yakıt haline getirir.

L-Glutamin (9g) , yoğun egzersiz sırasında önemli miktarlarda kaybedilen bir amino asittir. Glutamin, yorucu fiziksel aktivite ve bağışıklık sistemi fonksiyonunun ardından iyileşme için gereklidir. Ayrıca katabolizmayı önleyerek yağsız kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur.

L-Lösin (5g) , üç Dallı Zincirli Amino Asitten (BCAA) biridir ve mTOR'un birincil aktivatörüdür. Lösin, kas büyümesini destekleyen ve katabolizmayı önleyen kas protein sentezini indükler.

Magnezyum Glisil Glutamin (1000mg)özel bir patentle korunan dünyadaki en kararlı glutamindir, bu glutamin formu gelişmiş biyoyararlanım sunar ve dolambaçlı GI sisteminden güvenli geçişi sağlar.

Alfa Lipoik Asit (200mg) , vücudun şekeri emme ve enerjiye dönüştürme yeteneğini geliştirerek karbonhidratlarla birlikte alınmasını ideal hale getirir. Alfa Lipoik Asit (ALA) bir "insülin-mimetik" gibi davranır ve Formül 19'da bulunan karbonhidratları buradaki diğer tüm besinlerle birlikte maksimum etkinlik için doğrudan kaslarınıza gönderir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669