Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

BlackStone Labs Dustv2

BlackStone Labs Dustv2
BlackStone Labs Dustv2
Yeni
BlackStone Labs Dustv2
BlackStone Labs Dustv2
BlackStone Labs Dustv2
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: bsl dustv2
899,00TL

  • Stim egzersiz öncesi
  • Enerjiyi artırır
  • Spor salonunda performansı artırır
  • Bilişsel işlevi artırır
DUST v2, gücü, odaklanmayı ve atletik performansı geliştirmek için enerjiyi büyük ölçüde artıran zorlu bir ön çalışmadır. Beş çeşidi bulunan DUST v2, en gelişmiş spor salonu müdavimlerinin ağzında bile harika bir tat bırakacaktır.

Beta Alanin Beta Alanin, antrenman sırasında laktik asit oluşumunu azaltır ve antrenman boyunca daha fazla set ve tekrara izin verir.

L-Taurin, zihinsel konsantrasyonu ve uyanıklığı artırır ve genel refah duygunuzu iyileştirebilir. Taurinin oksidatif stresi düzenlediği, arterlerin sertleşmesine karşı koruduğu, kan basıncını düşürdüğü, kan şekeri seviyelerini desteklediği ve enerji üretimini desteklediği kanıtlanmıştır.

L-Karnitin Tartrat , enerji metabolizmasında, özellikle yağ asitlerinin enerji için yakılabilecekleri mitokondriye taşınmasında hayati bir rol oynar. Son araştırmalar, daha iyi performans, testosteron desteği ve yağ metabolizması yolunda ek destek önermektedir.

Sitrülin Malat 2:1öncelikle yüksek yoğunluklu antrenman sırasında yorgunluğun başlangıcını geciktirdiği ve antrenman sırasında daha iyi pompalar sağlayan nitrik oksit öncüsü olduğu bilinmektedir. Citrulline Malate, kaslarda pH oluşumunu aktif olarak geciktirir. Citrulline Malate, kas pH seviyelerini yönetilebilir bir seviyede tutarak iyileşmeye yardımcı olur ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur.

N-Acetly-L Tirozin faydaları arasında ruh halini iyileştirme, kaygıyı azaltarak uyarıcıların olumsuz yan etkilerine karşı koyma ve stres zamanlarında sağlıklı kan basıncını artırma yer alır.

Betain Susuzolumlu bir bakış açısı geliştirmek için hayati nörotransmitter üretiminizi artırabilir ve SAM-e seviyelerini destekleyebilir. Enerji yolları üzerindeki etkisi nedeniyle vücut kompozisyonu değişikliklerini de destekleyebilir ve ayrıca oksidatif stresin bir belirteci olan homosistein düzeylerini düşürebilir.

Agmatine Sülfat'ın hiperemiyi büyük ölçüde arttırdığı ve egzersiziniz tamamlandıktan sonra pompaların uzun süre uzatılmasına yardımcı olduğu gösterilmiştir.

L-NorvalinValine olarak bilinen dallı zincirli amino asidin bir şeklidir ve Valinin bazı besinsel faydalarını gösterirken, L-Norvaline'nin dolaşımı ve kardiyovasküler verimliliği desteklemeye yardımcı olduğu da öne sürülmüştür. Egzersiz sırasında, besin açısından zengin kanın aktif kas dokularına akması için kan akışını en üst düzeye çıkarmak önemlidir. Belirli bölgelere yeterli kan akışı olmadığında, bunu yorgunluk ve kas yetmezliği şeklinde hissedeceksiniz.

Di-Caffeine Malate , kafein ile aynı enerjiyi üretir ve odaklanır, ancak midede daha az stres yaratır.

Kafein Susuz , gelişmiş odaklanma, yüksek uyanıklık, daha hızlı reaksiyon süresi, azaltılmış yorgunluk, artan dayanıklılık ve yüksek ruh hali dahil olmak üzere performansa özgü bir dizi faydayı tetikler.

Hordeninzihinsel ve fiziksel enerjiyi ve olumlu bir ruh halini destekler.

N-Metil Tiramin , enerji seviyelerindeki artışları, zihinsel odaklanmayı destekler ve titreşimsiz enerji sağlar. Ayrıca kas büyümesini destekleyen kaslara daha iyi bir kan akışının korunmasına yardımcı olur ve egzersiz sonrası yorgunluğun azaltılmasını destekler. Diğer bir faydası ise, enerji deposundan glikoz salarak yağı harekete geçirdiği için sağlıklı bir yaşam tarzının parçası olarak daha iyi yağ kaybıdır.

MaxxEndure XT , adrenerjik reseptör stimülasyonunun önerilen faydaları ve potansiyel artan termojenez ile patentli bir kapsaisin analoğudur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669