Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

BlackStone Labs Glycolog

BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
BlackStone Labs Glycolog
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: Glycolog
1.099,00TL

Ürün Bilgisi;

  • insülin direncini yok etme
  • Besin bölümleme maddesi
  • Glikojen depolamasını simüle eder
  • Glikoz metabolizmasını iyileştirebilir


Karbonhidratlar son yıllarda oldukça kötü bir üne kavuştu. Ünlülerden spor dünyasına ve hatta onlara herkesten daha fazla ihtiyaç duyan üst düzey sporculara kadar herkes tarafından dışlanmış, dışlanmış hale geldiler!

Karbonhidratlar, sizi şişman, tembel ve iğrenç yapmaktan başka bir şey yapmayan iğrenç küçük haşarat olarak resmedilmiştir. Bunun nedeni, karbonhidrat yemenin vücudun depolama hormonu olan insülini artırmasıdır. İnsülin, genetiğinize bağlı olarak karbonhidratları yağa veya kaslara aktarabilir ve çoğu birey için zayıf genetiğe sahiptir, bu da karbonhidrat yemenin kaçınılmaz olarak artan yağa yol açtığı anlamına gelir.

İşte burada Glikolog devreye giriyor. İnsülinin size karşı değil, sizin için çalışmasını sağlamak için genetik kodunuzu hackliyor. Glikolog bir besin bölücü görevi görür, yediğiniz karbonhidratları yağ dokusuna değil kaslarınıza yönlendirir.

Glikolog kullanmak, karbonhidratların tekrar menüye geri döndüğü ve onlarla birlikte bazı ciddi yalın kazançlar getirdiği anlamına gelir!

İçerik Bilgisi;

Krom (300mcg) , kan şekerini düzenlemeye yardımcı olan temel bir mineraldir. Krom, insülin metabolizması için kritik öneme sahiptir ve bu nedenle vücutta besin alımı için hayati bir bileşendir.

Gymnema Sylvestre (1g) , kan şekerini azaltmak için insülin işlevini geliştirir. Gymnema Sylvestre notları üzerinde bilimsel literatürde daha kapsamlı bir özeti de düzeyleri, vücut ağırlığı leptin, plazma glikoz düşer ve hatta vücut kitle indeksi (BMI)

Acı Kavun (500mg) oluşumunu azaltarak yanı sıra iskelet kaslarının tarafından glukoz alımını ve kullanımını artırır karaciğerde glikojen. Acı kavun notaları üzerine yapılan ek araştırmalar, yağ dokusundaki (yağ) iltihabı da bastırır.

Süper Berberin (300mg)kan şekeri seviyelerini düşürür ve kas hücreleri tarafından glikoz emilimini teşvik eder. Glycolog, standart berberin takviyelerine göre geliştirilmiş biyoyararlanımı için ticari markalı Super Berberine içerir.

Tarçın Kabuğu (250 mg) insülin aktivitesini arttırırken aynı zamanda iskelet kası dokusuna glikoz taşınmasını kolaylaştırmak için bir insülin taklitçisi görevi görür. Tarçın kabuğu kan şekerini düşürür, vücut yağını azaltır ve yağsız kütleyi artırır.

Sodyum R-Lipoat (150mg) , Alfa Lipoik Asit'in (ALA) biyolojik olarak kullanılabilirliği yüksek bir formudur. ALA, karbonhidrat metabolizması için gereklidir ve ayrıca vücutta güçlü bir antioksidan görevi görür. Kan şekerini düşürmeye, iştahı azaltmaya ve enerji tüketimini artırmaya yardımcı olur.

BioPerin (5mg) Kan dolaşımında aktif kaldıkları süreyi artırarak Glikologdaki kan şekeri düşürücü bileşiklerin etkinliğini artırabilir.

Kullanım Bilgisi;

Diyet takviyesi olarak, günde iki (2) kez yüksek karbonhidratlı bir yemekle birlikte üç (3) kapsül alın. Günde altı (6) kapsülü aşmayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669