Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül

BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
BlackStone Labs Viper X 60 Kapsül
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: viper x
899,00TL

Ürün Bilgisi;

  • Uyarıcı bazlı yağ yakıcı
  • Termojenezi artırır
  • iştahı bastırır
  • Enerjiyi artırır

Aşırı yağ kaybına hazır mısınız?

Blackstone Labs Paraburn, güçlü yağ yakıcılar için standardı belirledi, ancak siz daha fazlasını istediniz, bu nedenle Blackstone Labs düşünülemez bir şey yapmaya başladı - şimdiye kadar yaratılmış en güçlü yağ parçalayıcı takviyelerden birini geliştirin.

Blackstone Labs'in sevilen termojenik ürününün daha da yoğun bir versiyonu olan ViperX'in piyasaya sürülmesiyle, saatlerce süren sayısız Ar-Ge ve sonsuz test turu doruğa ulaştı. ViperX, her zamankinden daha iyi hissederken, her zamankinden daha hızlı yağ yakmanızı sağlayacak!

Ürün İçerik Bilgisi;

Kafein Susuz (250 mg) , enerji artırıcı özellikleriyle bilinir, ancak aynı zamanda son derece etkili bir yağ yakma maddesidir. Kafein, depolanmış yağ asitlerini enerji için yakılmak üzere serbest bırakır ve ViperX'te bulunan diğer yağ yakıcı bileşenlerin temelini oluşturur. Kafein ayrıca diyet sırasında oluşan uyuşukluk ve “beyin sisi” ile savaşmaya yardımcı olur ve aynı zamanda oldukça etkili bir iştah kesicidir ve diyet sırasında ortaya çıkan aralıksız açlık sancılarını önlemeye yardımcı olur.

Achyranthes Aspera (150mg)ViperX, “Şeytanın at kırbacı” olarak da bilinen achyranthes aspera'yı içeren piyasadaki ilk yağ yakıcılardan biriydi. Bu güçlü Ayurveda bitkisi, tiroid fonksiyonunu ve metabolizmayı geliştirerek her gün kalori yakmanızı artırır. Ayrıca vücuttaki yağ ve karbonhidrat sindirimini sınırlamanın yanı sıra kan şekerini ve iştahı azaltmak için de son derece faydalıdır.

Eria Jarensis (100mg) , n-fenetil dimetilamin gibi bitkide bulunan "iyi hissettiren" PEA alkaloidleri nedeniyle ruh hali ve enerjide derin bir yükselme sağlamak için dahil edilmiştir. Eria, ruh hali artırıcı özelliklerinde PEA'ya benzer, ancak benzersiz yapısı nedeniyle, normal PEA'dan daha uzun süreli enerji, odaklanma ve ruh halini destekler.

Hordenin (50mg)Citrus Aurantium'da bulunan birçok alkaloidden biri olan hordenine, norepinefrin salınımını uyararak vücudun doğal yağ yakma yeteneklerini artıran bir beta-2 adrenerjik reseptör agonistidir. Aynı zamanda, Eria Jarensis'in etkilerini uzatan ve ultra uzun süreli enerji, odaklanma ve ruh hali geliştirmeyi destekleyen bir MAO inhibitörü olarak işlev görür.

Theobromine (50mg) Bitter çikolatada bulunan teobromin daha pürüzsüz, daha uzun süreli uyarıcıdır ve kafeinle sinerji oluşturarak sizi gün boyu enerjik tutacak anında ve sürekli enerjinin mükemmel kombinasyonunu sağlar. Teobromin ayrıca insülin duyarlılığını artırarak vücudunuzun kan şekeri (yani karbonhidrat) dalgalanmalarına tepkisini iyileştirir ve vazodilatasyonu teşvik ederek optimal kan akışını ve kalp sağlığını destekler.

ÇayKrin (50mg)ViperX, TeaCrine formunda daha da uzun süreli enerji içerir. Başka bir ksantin benzeri molekül olan TeaCrine, kafeinin tolerans artışı olmadan gelen uzun süreli enerji ve odak sağlar, yani sürekli olarak dozu artırmak zorunda kalmadan aynı artan enerjiyi ve ruh halini alırsınız. TeaCrine ayrıca dopamin üretimini artırır, oksidatif stresi azaltır ve bilişi iyileştirerek diyete eşlik eden zihinsel yorgunluktan kaçınmanıza yardımcı olur.

ADVANTRA Z®, Innophos, LLC'nin tescilli ticari markasıdır. (30mg)%30 sinefrine standardize edilmiş bir Citrus Aurantium (acı portakal) özütü. Advantra Z'nin lipolizi (depolanmış yağların parçalanması) arttırdığı, iştahı bastırdığı ve metabolizmayı uyardığı gösterilmiştir. Çok sayıda araştırma çalışması, yağ kaybı ve atletik performans için güçlü bir termojenik bileşen olarak güvenliğini ve etkinliğini belgelemektedir.

N-Metil Tiramin (30mg) Bir PEA türevi olan N-Metil Tiramin, kalori alımınız tüm zamanların en düşük seviyesindeyken bile enerji seviyenizi her zaman yüksek seviyede tutmanıza yardımcı olan norepinefrin salınımını uyarır.

BioPerine (10mg) ViperX'teki diğer tüm yağ yakıcı, iştah azaltıcı takviyelerin biyoyararlanımını, emilimini ve etkinliğini artırmak için dahil edilen patentli karabiber özü formu.

Ürün Kullanım Bilgisi;

Diyet takviyesi olarak: 3-5 gün boyunca AM'de su ve yemekle birlikte bir (1) kapsül tüketerek toleransınızı değerlendirin. Toleransı değerlendirdikten sonra öğleden sonra ek bir kapsül eklemeyi düşünebilirsiniz. Günde iki (2) kapsülü aşmayın.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669