Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

H20 Expulsion

H20 Expulsion
Yeni
H20 Expulsion
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: H20 Expulsion
  • SKU: 08.2024
600,00TL
  • Tamamen Doğal Bir Diüretik
  • Tezgah Üstü Bitkisel Formül
  • Fazla Suyu Etkili Bir Şekilde Atmaya Yardımcı Olur
  • Daha Büyük Kas Tanımı Sağlar

Hepimiz oradaydık. Büyük düğün gününüze hazırlanmak, bir fitness yarışmasına hazırlanmak veya sadece en iyi şekilde görünmek istiyorsunuz ama şişkinsiniz. Stresten, yetersiz beslenmeden veya şehirde uzun bir gece geçirmekten ekstra su tutmak. Ama yardım var. O mükemmel gün için kuru, zayıf ve sert görünmenize yardımcı olabilecek tezgah üstü yardım.

Hi-Tech Pharmaceuticals H2O Expulsion, kastaki su seviyelerini kontrol etmenize ve korumanıza ve aynı zamanda cilt altındaki fazla suyu ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için mevcut takviyenize veya tek başına ekleyebileceğiniz harika bir diüretik komplekstir... istemiyorsun. H2O Expulsion, vücudunuzun geçici olarak tuttuğu deri altı suyunu düşürmenize yardımcı olurken, kaslarınızı dolu tutmanıza yardımcı olmayı amaçlar.

Piyasada H2O Expulsion'dan daha iyi bir doğal diüretik yoktur. O yırtık ve damarlı görünüm istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek takviye bu. Ve hepsinden iyisi, hem erkekler hem de kadınlar bu eki kullanabilir. İster vücut geliştirme şovu, ister havuzda bir gün olsun ya da yaklaşan bir tatiliniz varsa, o görünümü elde edin... bu sizin için bir ürün.

Uva Ursi, Karahindiba ve At Kuyruğu Ekstresi
Vitamin B-6 (Piridoksin Hidroklorür olarak) 50mg (%2500)
Vitamin B-3 (Niasin olarak) 33mg (%165)
Magnezyum (Magnezyum Glukonat olarak) 25mg (%25)
Potasyum (Potasyum Klorür olarak ) ) 99mg (%3)

EK GERÇEKLER

H2O Patlama Bileşen Paneli

ÖNERİLEN KULLANIM

H2O Expulsion™ almaya, rekabete hazır kas tanımınızı görmek istediğiniz zamandan 5 gün sonra başlayın. Günde iki kez bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) alın; biri sabah, ikincisi öğleden sonra veya akşam servis edilir. H2O Expulsion™ kullanımının ilk 3 gününde su alımınızı artırın. H2O Expulsion™'ı kullandığınız son 2 gün boyunca, en yüksek kas tanımına ulaşmak için su alımınızı önemli ölçüde azaltın.

H2O Expulsion™ en fazla 5 ardışık gün boyunca alınmalıdır, bundan sonra 5 günlük başka bir döngüye başlamadan önce 7 gün ara vermelisiniz. En iyi sonuçlar için, aerobik egzersiz (kardiyo), direnç antrenmanı (kas içi su konsantrasyonlarını korumak için) ve sağlam bir beslenme programı ile birlikte H2O Expulsion™ kullanın. Bu ürünün gücü nedeniyle, 24 saatlik bir süre içinde 6 kapsülü aşmayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669