Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

Hi Tech Pharma Bulasterone 90Tablet

Hi Tech Pharma Bulasterone 90Tablet
Yeni
Hi Tech Pharma Bulasterone 90Tablet
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: Hi Tech Pharma Bulasterone 90Tablet
899,00TL
  • Testosteron Geliştirme için Bilimsel Olarak En Gelişmiş Nutrasötik Formülasyon!
  • Bulbine Natalensis Özü, Sodyum D-aspartik Asit, Tribulus Terrestris Özü (Protodioscin), Turkesterone, 6-Keto-Diosgenin ve 5-Metil-7-Methoxyflavone içerir
  • Kas ve Güç Geliştirmek İsteyen Erkekler İçin
  • Tüm Erkeklerin Gelişmiş Testosteron Düzeylerini Desteklemesi İçin

Bulasterone™, optimal testosteron seviyeleri ile ilişkili kas geliştirme etkilerini teşvik etmek için vücut geliştiriciler, güç atletleri ve genel fitness meraklıları için geliştirilmiştir.

EK GERÇEKLER

BİLİM

Bulasterone™, erkeklerde testosteron artışını en üst düzeye çıkarmak için gereken üç testosteron sinyal yolunu tam olarak destekleyen kapsamlı bir bileşen formülasyonu içerir. Bu formülasyon, ilk kez Hi-Tech tarafından Bulasterone™'da kullanılan benzersiz bir standartlaştırılmış Bulbine natalensis özütü ile başlar. Test-Rx™ adı verilen bu standartlaştırılmış ekstrakt, aşağıdaki aktif bileşikler için 100:1 oranında standardize edilmiştir: %50'den az olmayan steroidal saponinler, %10 steroller ve %2,5 sterolinler. Şu anda piyasada bulunan standartlaştırılmamış Bulbine natalensis 1:1 özünden çok daha üstün olan Test-Rx™, Bulbine natalensis potensi için yeni bir standart belirliyor. Bu, Bulasterone™'nin, bir nutrasötikten mümkün olduğu düşünülen her zamankinden çok daha yüksek testosteron seviyelerinde stratosferik iyileştirmeler üretebileceğini düşündürmektedir.

Birkaç çalışma, güçlü bir Tribulus terrestris özütünün (protodioscin) testosteron üretimi için doğrudan hormonal tetikleyici olan LH üretimini artırma yeteneğini belgelemiştir. Piyasadaki çoğu düşük etkili Tribulus ürününün aksine, Bulasterone™, garanti etmek için çoklu ekstraksiyon işlemlerinden kaynaklanan %60 protodiosin, %70 furastanol saponinler ve %90 toplam saponin içeriğinden oluşan mevcut Bulgar Tribulus terrestris özütünün en yüksek standartlaştırılmış versiyonunu içerir. optimal güç.

Bulasterone™ ayrıca sodyum D-aspartik asit içerir; bu araştırmalar, Bulasterone™'da tam dozaj kullanımı olan günlük 3 gramlık bir porsiyon miktarı kullanarak gelişmiş LH ve testosteron seviyelerini desteklediğini gösterir.

Ek olarak Bulasterone™, 6-keto-diosgenin (25R spirostan-5a-diol-6-on-3-one) undekanoat, 5-metil-7-metoksiflavon ve ayrıca Rhaponticum'daki birincil aktif bileşenlerden biri olan turkesteron içerir. carthamoides özü (RCE). Turkesterone, 1970'lerin başlarından beri seçkin Rus sporcular tarafından, özellikle protein sentezinin translasyon fazının büyütülmesini destekleyerek testosteronun anabolik aktivitesini arttırmak için kullanılmaktadır.

Bulasterone™, mevcut en iyi testosteron destekleyici bileşiklerin bir koleksiyonunu içerir. Hi-Tech, etkili bir yanıt üretmek için bilim adamlarının belirlediği miktarı karşılayan veya aşan dozajlar kullanarak bu bileşenlerin optimum gücünü sağlar. Hi-Tech ayrıca tüm bitkisel bazlı içerik özlerini doğru aktif bileşenlere tam olarak standartlaştırarak optimum etki sağlar.

Cüzdanınızı boşaltmaktan başka bir şey yapmayan testosteron artırıcı takviyelerle dolu bir spor beslenme pazarında, Bulasterone™ tek başına duruyor. Yeni kilolar almak isteyen vücut geliştiriciler için Bulasterone™, daha önce hiç düşünülmemiş kas ve güç kazanımları elde etmek için anabolik balyoz olabilir - sonunda aynada gerçek, fark edilir değişiklikleri görmeye başlamak için.

Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı tedavi etmek, iyileştirmek, teşhis etmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Bu ürün, sağlık uzmanınızın tavsiyelerinin yerine veya onların yerine kullanılmamalıdır. Bulasterone™ üzerinde herhangi bir klinik çalışma yapılmamıştır. Bu ifadeler, bileşenlerin bilinen aktivitesine özeldir: Bulbine natalensis, Sodyum D-aspartik Asit, Tribulus terrestris, Rhaponticum carthamoides ve 6-keto-diosgenin.


ÖNERİLEN KULLANIM

Sabah 1-3 tablet ve öğle yemeğinden sonra veya antrenmandan önce 1-3 tablet alın. Herhangi bir 24 saatlik periyotta 9 tableti aşmayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669