Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

Huge Supplements Wrecked

Huge Supplements Wrecked
Yeni
Huge Supplements Wrecked
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: Huge Wrecked
  • SKU: 10.2023
1.100,00TL

En Güçlü Antrenman Öncesi ile Tanışın

Sizi piyasadaki en güçlü ön eğitimlerden biri olan Batık ile tanıştıralım. Bu ürünün, kullanmak için kullanmak için bir web sitesine sahip olmak için şekillendirilmiş.

17'den fazla son derece etkili içerikle , antrenmanlarınızı çeşitli açılardan artırabileceksiniz. Bir kepçe Harap, deriyi yırtan pompalarına, lazerna, yoğun enerjiye ve insanüstü kas gücüne sahip.

Antrenman öncesi için en iyi nedendendir. Bir bedele W recked'i ödemeye 30 gramın üzerine çıkaracak şekilde klinik olarak hazırlanmış 17 malzemeyi bir araya getirmek.

Harcanmış'ı ortalama olarak, hazırlıklarınızı tamamlamanız ve eğitimini daha etkili şekilde uygulayabilirsiniz.

Wrecked'i Nasıl Kullanabilirim?
Odaklanmayı, enerjiyi ve gücü geliştirmeye yardımcı olmak için antrenmandan yaklaşık 20 ila 30 dakika önce bir (1) kepçe Wrecked alın. İlk kez kullananların toleransı değerlendirmek için yarım ölçekle başlamalarını öneririz.

Yıkılmanın En İyi Yolu Nedir?
Bir besin takviyesi olarak, bir (1) kepçe Wrecked'i 8 oz'da karıştırın. Çalışmadan 20 ila 30 dakika önce su. Yeni başlayanlar için toleransı ayarlamak için yarım kepçe ile başlamanızı tavsiye ederiz.

Yıkılmış İstiflemeli miyim?
Enkaz, yaylaları aşmaya yardımcı olmak için egzersiz yoğunluğunu daha da artırmak için diğer HugeSupplements ile istiflenebilir. Optimum sonuçlar için Pump Serum & Magnify ile istiflemenizi öneririz .

Batık Ne Kadar Kafein İçerir?
Bir (1) ölçek 250mg Susuz Kafein ve 100mg Di Kafein Malat içerir.

Ayrıca, bu ürünlerin ne olduğunu ve nasıl çalıştıklarını anlamak için antrenman öncesi en iyi malzemeler sayfamızı mutlaka okuyun.

BÜYÜK TAKVİYELER YIKILMIŞ TEDARİK GERÇEKLERİ

Atletik performansı ve gücü geliştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda nitrik oksidi artırarak, daha iyi bir pompa ile sonuçlanan kaslardan daha fazla kan akmasına izin verir.

Kas dayanıklılığını, gücünü arttırır ve yorgunluğu geciktirir. Ayrıca klinik çalışmalarda potansiyel olarak yağsız kas kütlesini artırdığını göstermiştir.

Bu bileşenin ana faydası, kaslara daha fazla kan taşımak ve dolayısıyla pompaları arttırmaktır.

Bilişsel performansı artırmaya yardımcı olabilecek bir amino asit. 

Yararlı bir nootropik bileşik olarak kabul edilir. Anksiyete ve kolesterolü azaltmak gibi belirli faydalar sağlayabilir. Ayrıca antioksidanlarda yüksektir.

Kan akışını ve besin dağıtımını artırmaya yardımcı olabilecek kazein hidrolizatından elde edilen patentli bir bileşen.

Kafein, fiziksel performans arttırıcı olarak işlev gören bir uyarıcıdır. Tekrarları artırarak egzersiz performansını artırmaya yardımcı olacaktır.

Daha çok yıkama gerektirmeyen niasin olarak bilinir. Derideki kan damarlarının genişlemesine yardımcı olarak daha fazla kanın geçmesine izin verir. 

%75 Kafein ve %25 Malik asitten oluşur. Kombinasyon, daha düzgün bir enerji salınımı ile sonuçlanan daha iyi sindirim sağlar. Di-Caffeine Malate ile daha uzun süreli enerji elde edeceksiniz.

Enerjiyi, odaklanmayı ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olan güçlü bir uyarıcı.

Bu tuz türü potasyum, kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerle doludur. Kas kasılmasına, performansa yardımcı olur ve krampları önler.

7 doğal bitki özünün bir kombinasyonu. 

Bu bileşik, güçlü bir uyarıcı ve odak arttırıcıdır. Zorlu ve yoğun bir antrenman sırasında size destek olacaktır.

Higenamin, birçok Asya bitkisinde bulunan doğal olarak oluşan bir bileşiktir. Hava yollarını genişletmeye ve kan damarlarını genişletmeye yardımcı olabilecek bir uyarıcıdır.

Uyarıcı özelliklere sahip doğal bir bileşik. Enerji, odaklanma ve motivasyon konusunda yardımcı olabilir.

İyi bilinen uyarıcı sinefrinin değiştirilmiş bir versiyonu. Synephrine, direnç egzersizi sırasında kas dayanıklılığını arttırdığı bilinmektedir.

Rauwolscine, Yohimbine'ye çok benzeyen ancak daha da güçlü olduğu söylenen bir uyarıcıdır.

WRECKED NASIL KULLANILIR

Wrecked'i kullanmak basittir. Antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce bir seviyeli kepçe alırsınız. Yeni kullanıcılar sadece yarım ölçek alarak toleransı değerlendirmelidir.

Bu yüksek uyarıcı maddeler hızla çalışmaya başlayacak ve ağırlıkları vurmaya hazır spor salonuna geldiğinizde tüm etkilerini fark edeceksiniz.


Bu ürün aynı zamanda süt, yumurta, balık, kabuklu deniz ürünleri, ağaç yemişleri, yer fıstığı, soya, buğday işleyen bir tesiste üretilir ve eser miktarda listelenen tüm bileşenleri içerebilir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669