Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepeti
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! Havale / Eft %5 İNDİRİM!

Red Box Labs Red Stone

Red Box Labs Red Stone
Red Box Labs Red Stone
Yeni
Red Box Labs Red Stone
Red Box Labs Red Stone
Red Box Labs Red Stone
Ücretsiz Kargo
500TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
 • Stok Durumu: Mevcut
 • Ürün Kodu: Red Stone
 • SKU: 06.2026
1.599,00TL

AÇIKLAMA

RAD140 (TESTOLONE) AÇIKLAMASI

RAD140 (Testolone) güçlü, sözlü biyomevcut, araştırma nonsteroid nonsteroidsel androjen reseptör modülatörü (SARM) Radius Health, Inc tarafından eksojen Testosteron replasman tedavisi (TRT) gelecekteki bir yedek olarak devoloped olduğunu. Mevcut RAD140 araştırma artan kas kütlesi potansiyel yararları üzerinde duruluyor, kas israf mücadele, iskelet israf (osteoporoz), meme kanseri ve beyin hücrelerinin korunması. RAD140 Testolone kimyasal formülü C20H16ClN5Ove moleküler kütle 393.83 g·mol−1vardır.

RAD140 (Testolone) kimyasal yapısı
RAD140 (Testolone) kimyasal yapısı

RAD140 ANDROJEN RESEPTÖRÜ İÇİN MÜKEMMEL BİR YAKINLIK VARDIR

RAD140 gösterdi androjen reseptörü için mükemmel afinite (Ki = 7 nM karşı 29 nM testosteron ve 10 nM dihidrotestosteron için nM (DHT)) yanı sıra diğer steroid hormon nükleer reseptörleri üzerinde iyi seçicilik, en yakın kapalı hedef reseptörü progesteron reseptörü olmak (IC50 = 750 nM vs 0.2 progesteron için nM). C2C12 osteoblast farklılaşma testinde in vitro fonksiyonel androjen agonist aktivitesi doğrulandı ve burada 0.1 nM’lik BIR EC50 gösterildi (DHT = 0.05 nM).

RAD140 ETKİLİ KAS KÜTLESİNİN BÜYÜMESİNİ UYARIR

2011 yılında yayınlanan bir klinik çalışmada genç primatlar, erkek sinomolgous maymunlar RAD140 anabolik androjenik etkisi incelenmiştir. RAD140 ile 0.01 mg/kg, 0.1 mg/kg ve 1 mg/kg olarak 28 günlük dozlama hayvansal vücut ağırlığı sonuçları aşağıdaki şekilde gösterilmiştir:

RAD140 etkili kas kütlesinin büyümesini uyarır
RAD140 etkili kas kütlesinin büyümesini uyarır

Bu çalışmada, sadece 28 günlük dozda ortalama kilo alımı sadece 0.1 mg/kg dozda elde edilmiştir. Benzer bir sonuç da elde edildi 1.0 mg / kg doz grubunda.

RAD140’IN NÖROPROTEKTİF ETKİLERİ

2014 yılında yayınlanan bilimsel bir çalışmada, rad140’ın kültürlü sıçan nöronları ve erkek sıçan beynindeki nöroprotektif etkileri araştırılmıştır. Nörokoruma nörodejeneratif hastalıklara karşı nöral sağlık ve esneklik ile ilgili endojen androjenlerin önemli bir nöral eylemdir.

Kültürlü hipokampal nöronlarda, RAD140 apoptotik hakaretler tarafından indüklenen hücre ölümü azaltmada testosteron kadar etkili oldu. Mekanistik olarak, RAD140 nörokoruma MAPK sinyaline bağımlıydı, ERK fosforilasyonunun yükselmesi ve MAPK kinaaz inhibitörü U0126 tarafından korumanın inhibisyonu ile kanıtlandı. Daha da önemlisi, RAD140 da sıçan kainate lezyon modeli kullanarak in vivo nöroprotektif oldu.

Gonadectomized ile deneylerde, yetişkin erkek sıçanlar, RAD140 büyük ölçüde prostat bağışladı periferik doku özgü androjen eylem sergilemek için gösterilmiştir, androjenik gen regülasyon etkileri aktivasyonu ile gösterildiği gibi nöral etkinlik, ve hücre ölümüne karşı hipokampal nöronların nörokoruma excitoxin kainate sistemik uygulanması neden. Bu yeni bulgular Alzheimer hastalığı ve ilgili nörodejeneratif hastalıklar ile ilgili nöroprotektif eylemlerde bir SARM ilk preklinik etkinliğini göstermektedir.

RAD140 (TESTOLONE) VE VÜCUT GELİŞTİRME

Anabolik steroidlerbenzer , RAD140 etkili kas kütlesinin büyümesini uyarır. Ancak, güvenlik profili steroidler ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha iyidir. RAD140 önemli ölçüde daha az tehlikeli ve istenmeyen yan etkileri vardır, ve potansiyel sağlık riskleri anabolik steroid kullanımı neden olabilir bu birçok kez daha düşüktür. Bu nedenle, RAD140 da kullanılır (kötüye) vücut geliştiriciler tarafından, sporcular ve kas rakam elde etmek için çalışıyoruz insanlar, steroid kullanırken benzer sonuçlar elde etmek istiyorum, ama aynı zamanda ortadan kaldırmak istiyorum / olası istenmeyen yan etkileri en aza indirmek. RAD140’ın sporcular için onaylanmış bir besin takviyesi veya uyarıcı olmadığını vurguluyoruz: RAD140 hala araştırılan deneysel bir maddedir, uzun vadeli etkileri henüz tam olarak bilinmemektedir ve daha fazla araştırma yapılması gerekmektedir. RAD140’ın, diğer tüm ürünlerimiz gibi, sadece bilimsel ve araştırma klinik kullanım için satıldığını unutmayın.

RAD140 VE DOPİNG

RAD140 yasadışı olmasa da, profesyonel sporlarda yasaktır. WADA (Dünya Anti-Doping Ajansı) 2008 gibi erken tüm Seçici androjen reseptör modülatörleri (RAD140 dahil) yasaklandı.

RAD140’IN OLASI YARARLARI BİLİMSEL OLARAK ARAŞTIRILDI

  • Kas lar ve kemikler üzerinde önemli ve seçici anabolik etkisi, diğer organlar üzerinde güçlü androjenik yan etkileri olmadan
  • Güçlü nöroprotektif etkileri vardır, Alzheimer hastalığı ve ilgili nörodejeneratif bozukluklarıönlemede etkili olabilir
  • Meme kanseri ile mücadele potansiyeline sahiptir
  • Kas kaybı ile ilişkili ciddi hastalıkların tedavisinde yardımcı olabilir
  • Beyin hücrelerinin ve uygun işlevlerinin korunmasına yardımcı olabilir
  • Osteoporoz tedavisinde yardımcı olabilir
  • Kas kütlesinin oluşturulmasına ve korunmasına yardımcı olur
  • Aşırı yağ azaltmaya yardımcı olabilir

RAD140’IN ANABOLİK STEROİDLERE GÖRE AVANTAJLARI

  • RAD140 (Testolone) seçici ve öncelikle kas ve kemiklerde hareket amaçlıdır. Bu seçicilik nedeniyle, anabolik steroidler aksine, diğer organlar üzerinde güçlü androjenik negatif etkilere neden olmaz
  • Anabolik steroidler benzer, RAD140 önemli kas kazançları elde yardımcı olabilir, ama önemli ölçüde daha az tehlikeli ve istenmeyen yan etkileri vardır, ve potansiyel sağlık riskleri steroid kullanımı neden olabilir bu birçok kez daha düşüktür:
    • RAD140 Östrojenveya DHT dönüştürmek değildir
    • RAD140 su ve tuzların önemli ölçüde tutulmasına neden olmaz
    • RAD140 artmış Kortizol düzeylerine neden olmaz
    • RAD140 prostat büyümesine neden olmaz
    • RAD140 böbrek hastalığına neden olmaz
    • RAD140 akne ve yağlı cilde neden olmaz
    • RAD140 şişmiş yüze neden olmaz
    • RAD140 saldırganlığa, patlayıcılığa neden olmaz
    • RAD140 ağızdan uygulandığında son derece etkilidir (enjeksiyon gerekmez)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
WhatsApp
+905325278669